sam-arsh-company

شرکت سام عرش پارسه با هدف تولید باتری‌های قلم و نیم‌قلم جهت مصارف عمومی با روکش آلومینیوم فویل در دو نوع بسته‌بندی شیرینگ و کارتی با برند‌های ولف و موربیت تاسیس گردید.
این شرکت تحقیقات خود را از سال 1395 در زمینه تولید باتری‌های قلمی و نیم‌قلمی آغاز نموده و توانست با تلاش و پشتکار و متکی بر توان مهندسین مجرب داخلی و انجام مهندسی‌معکوس بر روی ماشین‌آلات خطوط تولید، و بسته‌بندی و دستگاه‌های آزمایشگاهی و همچنین مواد اولیه، به تکنولوژی تولید این محصولات دست‌یابد.
شرکت سام عرش پارسه عملیات عمرانی و ساخت کارخانه را از سال 1397 آغاز نمود و در سال 1398 ماشین‌آلات و ملزومات خطوط بسته‌بندی در کارخانه مستقر گردید و مراحل نصب و راه‌اندازی خطوط و تولید آزمایشی به اجرا درآمد.
محصولات این شرکت از سال 1399 پس از دریافت پروانه بهره‌برداری با آخرین تکنولوژی روز دنیا و با پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات، روانه بازار‌های داخلی و خارجی گردید. تمامی محصولات این کارخانه دارای پروانه استاندارد از سازمان استاندارد ایران می‌باشد و تحت نظارت مستمر این سازمان تولید می‌گردد.
این کارخانه با ظرفیت تولید 180000000عدد انواع باتری‌های قلم و نیم‌قلم در سال، فعالیت خود را آغاز و در همان ابتدا برای 50 نفر فرصت شغلی ایجاد نموده‌است.
فعالیت‌های این کارخانه به سرعت توسعه یافته و اکنون به بزرگترین تولیدکننده باتری‌های قلم و نیم‌قلم در خاورمیانه تبدیل گردیده و محصولات این کارخانه در کشور‌های همسایه مورد استقبال قرار گرفته‌است.
شرکت سام عرش پارسه با به‌کارگیری کادر مجرب از جمله مدیران تولید و بازرگانی، مهندسین، تکنسینها و اپراتورهای باتجربه در زمینه تولید، کنترل کیفیت و امور آزمایشگاهی؛ و هم‌چنین فروش و بازاریابی، سرمایه‌گذاری نموده و علاوه بر اخذ گواهی‌نامه‌های ISO9001 و ISO14001 و OHSAS18001 و HSE در تلاش، جهت دریافت گواهی‌نامه‌ها و استاندارد‌های بین‌المللی می‌باشد.